Veido atjauninimas lazeriu

Lazerinė veido odos atjauninimo procedūra

Veido atjauninimas lazeriu yra kosmetinė procedūra, leidžianti išlyginti mažas ir vidutines raukšles. Atlikus manipuliaciją, oda atrodo atnaujinta, įtempta ir elastinga. Proceso metu lazeris veikia tik tam tikrus sluoksnius, o epidermis lieka nepakitęs. Šios technikos dėka ląstelių lygiu aktyvuojami regeneracijos procesai ir sustabdomi su amžiumi susiję pokyčiai.

Kosmetologijos veido lazeris yra specialus prietaisas, kurio pagrindinė užduotis yra energiją paversti didelio intensyvumo spinduliuotės srautu. Ši taktika yra labai populiari ir ją teikia daugelis kosmetikos klinikų.

Veido atjauninimas lazeriu susideda iš šviesos spindulio gebėjimo nudeginti iki 1 mm gylio.

Pagrindinės ląstelės pradeda intensyviai dalytis, todėl susidaro naujas epidermis.

Taigi koreguojamos lengvos ir vidutinio sunkumo mimikos raukšlės, sustiprėja oda ir padidėja jos elastingumas.

Procedūros metu lazerio ekspozicija atliekama probleminėse odos vietose. Šiuo atveju pastebimas spindulio įsiskverbimas iki vieno milimetro gylio. Dėl to senos ląstelės sunaikinamos, o jų vietoje pradeda formuotis naujos.

Po atjauninimo lazeriu svarbu tinkamai prižiūrėti odą, o tai pagreitins atsigavimą ir užkirs kelią komplikacijų vystymuisi.

Norėdami tai padaryti, naudokite drėkinančio, raminančio poveikio priemones. Kosmetika, kurioje yra antioksidantų, yra plačiai naudojama.

Papildoma apsauga nuo saulės (kremai, losjonai) yra ne mažiau svarbi. Taip pat turite prisiminti apie odos valymą švelniomis priemonėmis.

Veido atjauninimo procedūrą galima atlikti kelių tipų lazeriu. Paprastai tai yra erbis, CO2 ir neodimis. Jie skiriasi bangos ilgiu, gyliu ir poveikio įgyvendinimo metodais.

Metodai

Veido lazerio terapija yra suskirstyta į keletą tipų.

Frakcinis abliacinis atjauninimas

Ši technika apima taškinį kosmetinių odos defektų pašalinimą. Mokslininkai įrodė, kad skirtingose epidermio zonose ląstelių struktūros yra skirtinguose augimo etapuose. Dėl to vienoje srityje oda bus pažeista, o kitose - švelnesnė ir sveikesnė. Abliacinio atjauninimo lazeriu metodas naudojamas norint pasiekti taškinį efektą tik probleminėse srityse.

Biorevitalizacija lazeriu

Tai novatoriška technologija, atliekama be operacijos. Padeda susidoroti su dėmėmis, tokiomis kaip gilios raukšlės ir randai. Darbo metu gaunami trumpi lazerio impulsai, kurie sudegina negyvus odos sluoksnius ir sudaro vietos naujų ląstelių susidarymui.

Be to, biorevitalizacija skatina kolageno ir elastino skaidulų gamybą. Norėdami pagreitinti rezultatą, oda iš anksto apdorojama specialia kompozicija, kuri pasiekia giliuosius sluoksnius ir prisotina juos visais naudingais mikroelementais.

Neabliacinė spinduliuotė

Veido paviršius yra veikiamas ilgų lazerio spindulių. Šio tipo procedūra yra rimtesnė, todėl ji skiriama tik tuo atveju, jei yra tam tikrų požymių, pavyzdžiui, esant giliems randams, cheminės žalos pėdsakams, sunkiems bėrimams.

Neabliacinis atjauninimas vienu metu gydo visą veido paviršių.

Padengimas lazeriu

Tai viena iš minimaliai invazinių procedūrų. Norėdami ištaisyti su amžiumi susijusius pokyčius, naudojamas safyro ar erbio tipo lazeris, dėl kurio oda yra švelni, bet giliai veikiama.

Šis pakėlimas pašalina išraiškos linijas, sugriežtina veido kontūrą, pašalina spuogus ir išlygina varnos kojas.

Fotoatjauninimas

Tai yra kombinuotas visų aukščiau išvardytų procedūrų metodas. Daugeliu atvejų ši taktika naudojama siekiant pagerinti odos tonusą ir elastingumą.

Indikacijos

Veido odos atjauninimas lazeriu atliekamas esant tam tikroms problemoms, tarp jų:

  • ženklaifotosenėjimas;
  • efektaiaknėir po spuogų;
  • aknėrandai;
  • nelygusatspalvisepidermis;
  • formuojantkraujagysliųTinklelis;
  • pratęsimasnuo;
  • atsiradimasraukšles. . .

Procedūrą taip pat rekomenduojama atlikti, jei sumažėja turgoras arba padidėja pigmentacija.

Kontraindikacijos

Akių vokų ir veido atjauninimas lazeriu turi tam tikrų apribojimų.

Taigi tam tikromis aplinkybėmis manipuliavimas bus paneigtas. Tarp pagrindinių kontraindikacijų yra šios:

  • diagnozuotas cukrusdiabetas;
  • ikivėžinispatologiniai procesai;
  • lėtinisligos paūmėjimo stadijoje;
  • ligosjungiamasissisteminiai audiniai;
  • užkrečiamauždegiminiai procesai pablogėjus;
  • epilepsijatraukuliai;
  • onkologinisneoplazmos;
  • priėmimo laikotarpisvaistinisvaistai, didinantys odos jautrumą ultravioletiniams spinduliams.

Be to, tokia procedūra draudžiama nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Paruošimas

Jauninimo lazeriu sesijai nereikia jokių specialių parengiamųjų priemonių. Pacientas pirmiausia turi apsilankyti pas gydytoją, kuris įvertins bendrą odos būklę, nustatys visą spektrą problemų, taip pat įsitikins, kad nėra galimų apribojimų.

Likus kelioms dienoms iki numatomos manipuliacijos datos, turite atsisakyti dekoratyvinės kosmetikos naudojimo, kelionių į soliariumą ir įdegio atviroje saulės šviesoje.

Jei procedūra atliekama vasarą, būtina apsaugoti odą nuo intensyvaus ultravioletinių spindulių poveikio. Norėdami tai padaryti, prieš eidami į lauką, veidą turite patepti kremu nuo saulės.

Progresas

Visas lazerio atjauninimo procesas apima kelių iš eilės veiksmų įgyvendinimą. Pirmiausia valomas probleminės srities odos paviršius. Tam gali būti naudojami šveitikliai arba specialūs šveitikliai.

Tada uždedamas nedidelis anestezijos gelio kiekis, kuris leidžia atlikti procedūrą nesukeliant klientui jokio diskomforto.

Po to kosmetologas tiesiogiai pradeda dirbti su lazeriu. Vienos sesijos metu, priklausomai nuo esamų problemų sunkumo, galite gydyti visą veido, dekoltė ir kaklo paviršių.

Paskutiniame etape epidermis nušluostomas minkštinančiu tirpalu.

Kalbant apie trukmę, viena sesija trunka apie 60 minučių.

Procedūros trukmė ir dažnumas

Norėdami gauti norimą rezultatą, kosmetologai rekomenduoja atlikti visą lazerio atjauninimo kursą, kuris gali apimti nuo 3 iki 5 seansų su 14-21 dienų intervalu.

Norėdami išlaikyti ir sustiprinti efektą ateityje, galite atlikti vieną procedūrą per metus.

Kiek laiko trunka poveikis

Priklausomai nuo pasirinkto odos gydymo būdo, rezultatas gali išlikti 12-18 mėnesių.

Priežiūra po

Po kiekvieno seanso reikia tam tikro laiko epidermio atstatymui, taip pat tam, kad pacientas laikytųsi daugybės specialisto pateiktų rekomendacijų.

Dvi savaites gydomas vietas reikia tepti drėkinamuoju kremu ir hialurono rūgšties turinčiais produktais.

Pirmą dieną po manipuliacijos draudžiama naudoti dekoratyvinę kosmetiką. Be to, iki to momento, kai epidermis bus visiškai atnaujintas, turite pamiršti šveitimus ir lupimus.

Norėdami išvengti amžiaus dėmių susidarymo, kosmetologai pataria naudoti apsaugos nuo saulės priemones, kurių SPF lygis yra didesnis nei 30.

Norint greičiau atsigauti po lazerio poveikio, skiriami stiprinantys vitaminų kompleksai. Skalbimui galite naudoti ozonuotą vandenį. Daugiau laiko reikėtų skirti pasivaikščiojimams lauke.

Tik griežtas visų odos priežiūros rekomendacijų įgyvendinimas reabilitacijos laikotarpiu padės ne tik išlaikyti gautą rezultatą, bet ir užkirsti kelią pasekmių vystymuisi.

Komplikacijos

Nepriklausomai nuo to, koks poveikis yra odai, po jo neatmetamas įvairių šalutinių poveikių atsiradimas.

Iškart po atjauninimo lazeriu procedūros gali atsirasti paraudimas, lupimasis ir niežėjimas. Tokie simptomai yra normalūs ir praeina savaime per trumpą laiką.

Retais atvejais pastebima hiperpigmentacija, randai ir randai. Be to, gali suaktyvėti herpeso virusas, kurio pašalinimui gydytojas nurodo vartoti antiherpetinius vaistus.

Be to, po kosmetinės manipuliacijos pacientą gali sutrikdyti patinimas, lengvi skausmingi pojūčiai, susidarę ant apdorotos plutos srities paviršiaus.

Tokių nepageidaujamų reakcijų atsiradimo priežastis daugeliu atvejų yra specialisto atliktas procedūros atlikimo pažeidimas arba kliento receptų nežinojimas pasiruošimo ar reabilitacijos laikotarpiu.

Privalumai ir trūkumai

Jauninimo lazeriu privalumai yra didelis efektyvumas, saugumas, nereikia chirurginės intervencijos. Be to, kosmetologai pabrėžia, kad ši technika tinka bet kokio tipo odai.

Tarp pagrindinių trūkumų yra skausmas, daugybė kontraindikacijų, neigiamų reakcijų tikimybė, ilgas atsigavimo laikotarpis ir didelės išlaidos.

Veido atjauninimas lazeriu laikomas geriausia alternatyva injekcijos metodams kovojant su su amžiumi susijusiais pokyčiais. Tuo pačiu metu svarbu suprasti, kad galų gale rezultatas priklausys ne tik nuo specialisto įgūdžių lygio, bet ir nuo organizmo savybių bei kliento visų rekomendacijų vykdymo.