Visos moterys svajoja kuo ilgiau išlaikyti savo grožį ir jaunimą, tuo pačiu pasinaudodamos įvairiais metodais. Dabartinė medicina nejuda ir aktyviai vystosi kosmetologijos srityje, siūlanti įvairiausias procedūras ir atjaunindamas operacijas.
Metodai, leidžiantys paslėpti akivaizdžius senėjimo požymius be chirurginės intervencijos ir grožio injekcijų, yra labai garsūs ir paklausūs. Lauko lazerio atjauninimas šiuolaikiniame pasaulyje yra laikomas vienu iš veiksmingų kovos su amžiumi susijusių odos pokyčių metodų.

Frakcinis lazeris: kas tai yra
Kai ant odos pakabinamas lazeris, atsiranda nudegimas, kuris gilėja. Suaktyvinti regeneraciniai procesai, kurie padeda pasiekti norimą rezultatą. Procedūra taip pat vadinama lazerio šlifavimu.
Taikant trupmeninę metodiką, pluoštas yra padalintas į kelis mikronus. Poveikis odai turės tinklelio formą. Po tokio poveikio nudegimai turi didelę mikrodantų kaupimąsi tarp nereikalingos odos.
Svarbu! Tai iš esmės sumažina odos pažeidimą, todėl jos greitas gydymas.
Po lazerio perdirbimo aktyviai padalijamos odos ląstelės. Kartu su tuo gaminamas kolagenas ir elastinas, užtikrinantis odos jaunimą.
Procedūros tipai
Yra du tipai.
- Abliacija. Lazerio įtaka sukelia audinių dehidrataciją, dėl kurių atsiranda atviras mikrronas, ir aplink jį yra sužeistos ląstelės. Atsigavimo metu pastebimas pastebimas kėlimo poveikis, tačiau yra infekcinės infekcijos rizika.
- Ne dimensija. Dėl šios radiacijos oda išlieka nepažeista, vanduo iš audinių neišnagrinėja, o mikroskopinės žaizdos neatsiranda. Epidermio metu įvyksta nudegimų išvaizdos ir gijimo procesas, o tai pašalina infekcijos riziką, tačiau tokio atjauninimo rezultatas bus mažiau pastebimas.
Svarbu! Tą ar tą techniką pasirenka specialistas, atsižvelgiant į individualias paciento odos savybes.
Problemos, kurių galite atsikratyti tokiu keliu
Post -acne. Tokie randai yra labai dažna problema, sukelianti fizinius ir emocinius sutrikimus. Procedūra gali sumažinti post -krinės randų matomumą. Atsižvelgiant į rando įvairovę, naudojami įvairūs odos šlifavimo metodai.
Raukšlės aplink akis. Pagrindinę indikaciją laikomi imit raukšlės, tamsūs apskritimai po akimis. Atsiras nuo visų raukšlių vienos procedūros atsikratyti, tačiau jų gylis sumažės, ir jie bus mažiau ryškūs. Dėl pastebimo rezultato jums reikės 4-5 procedūrų.
Svarbu! „Disporto" injekcijos taip pat padės susidoroti su veido raukšlėmis, kurios ateityje taip pat gali sumažinti naujų raukšlių tikimybę.
Raukšlės aplink burną. Jie laikomi sunkiausia raukšlių įvairove. Norėdami jų atsikratyti, naudojamas nuolatinis šlifavimas lazeriu. Šis metodas padeda sumažinti reabilitacijos laikotarpio trukmę, tačiau jam reikia daugiau sesijų (4-5).
Svarbu! Norėdami pasiekti maksimalius rezultatus per trumpą laiką, procedūrą galite sujungti su užpildų įvedimu.
Privalumai
Pagrindinis skiriamosios savybės nuo kitų procedūrų yra idealus efektyvumo ir nekenksmingumo santykis.
Pagrindiniai pranašumai:
- galimybė daryti įtaką bet kuriai kūno daliai;
- platus indikacijų sąrašas;
- Lazeris serga apie 20% pažeistos odos ploto;
- atkūrimo greitis (3–6 dienos);
- juodaodžių pacientų procedūros prieinamumas;
- Ilgas poveikis (daugiau nei 1 metai).
Svarbu! Vienintelis trūkumas yra nepakankamas visų trupmeninio lazerinio atjauninimo savybių atskleidimas, nes ši technologija yra palyginti nauja.
Naudojimo indikacijos:
- raukšlės;
- nepakankamas odos elastingumas;
- pigmentacija;
- randai;
- išplėstos poros;
- Ruožai.

Procedūros atlikimas
Prieš atlikdamas procedūrą, kosmetologas gali išrašyti kelias dienas, kad prevencijos tikslais vartoti antibaktinius ir antibakterinius vaistus.
Svarbu! Procedūros dieną verta visiškai atsisakyti fizinio viršįtampio, vartoti alkoholį ir rūkyti.
Prieš truputį atjaunant, oda turi būti gerai išvalyta ir gydoma specialiais skausmo malšintojais. Kartais tai nebūtina.
Lazerio ekspozicija gali sukelti šviesos suspaudimą. Procedūros trukmė svyruoja nuo 10 iki 60 minučių. Kiekvienam pacientui būtinų užsiėmimų skaičius priskiriamas atskirai. Pasibaigus ekspozicijai, reikia tepti raminantį kremą.
Ateityje odai reikia ypatingos priežiūros.
- Keletą kartų per dieną odai turėtų būti uždedama 10–14 dienų drėkinamuoju kremu.
- 2–3 mėnesius apsaugokite odą nuo UV spindulių.
- 2–3 savaites nenaudokite šveitiklių.
- Atsisakykite 2 savaičių nuo kosmetikos, į kurią įeina retinolis ir salicilo rūgštis.
- Atsigavimo laikotarpiu pabandykite atsisakyti ar apsiriboti blogais įpročiais.
Atkreipkite dėmesį! Paprastai atsigavimas trunka nuo 3 iki 7 dienų.
Odos keičiasi
Po procedūros 2 dienas galima pastebėti paraudimą, patinimą ir diskomfortą. Jei ši būklė bus perduota dideliais sunkumais, galite naudoti skausmą malšinančius vaistus ir atvėsinti nerimą keliančią odos plotą.
Po tam tikro laiko oda gali atrodyti šiek tiek įdegusi.
Svarbu! Neverta nieko daryti - įprasta odos spalva po poros savaičių grįš savarankiškai. Savaitę oda išdžius ir nulups.
Galimos nemalonios pasekmės
Nesijaudinkite, jei po pirmosios procedūros oda tampa rausva ir „degs". Tai nereiškia procedūros neteisingumo, tačiau laikomas natūraliu kūno reakcija. Po 2–3 valandų taip pat gali atsirasti nosies ir akių patinimas.
Svarbu! Norint greičiau atsikratyti jo, verta pasirūpinti greitai pašalinant skysčius iš kūno (yra mažiau sūrus ir ūmus maistas, imk diuretiką).
Kitą rytą daugelis pasibaisėję, matydami odą ant odos. Ji gali sukietėti ir virsti pluta. Tai taip pat laikoma natūralia reakcija. Ši procedūra apima viršutinio apsauginio odos sluoksnio pašalinimą - po pluta pasirodo naujas. Todėl griežtai draudžiama liesti rankomis ir bandyti nuplėšti plutą, nes kitaip yra infekcijos rizika, ant veido gali atsirasti randai. Pluta pati skrenda, kai tik audiniai atsigauna. Tai galima pastebėti po 5–7 dienų, todėl turėtumėte būti kantrūs. Po kito mėnesio veido oda turės rausvą atspalvį, taip pat bus jautri šviesai - jums reikės atsargų ant apsauginių kremų.
Šoninės reakcijos po procedūros nėra išimtis. Gali atsirasti bėrimas, lengvi niežai, skirtingos odos spalvos atskirose veido vietose. Laikui bėgant jis praeis, tačiau pojūčiai yra gana nemalonūs. Didelė šalutinio poveikio rizika pacientams, kuriems yra per didelis odos jautrumas.
Kosmetologas paskiria priežiūrą po trupmeninės šilumuliacijos atskirai, tačiau yra bendrų rekomendacijų. Veidą būtina plauti tik švariu ir šiek tiek šiltu vandeniu (jokiu būdu nėra karšta). Per visą atkūrimo laikotarpį pamirškite lupimą ir šveitimą. Neįmanoma būti po atvira saule 7–10 dienų, po to verta naudoti specialius kremus. Svarbu atkreipti dėmesį į pilną miegą, mitybą ir poilsį. Vykdydami visas instrukcijas, po 2 savaičių galite pamiršti apie nepatogius pojūčius.

Kontraindikacijos
Norint išvengti nemalonių padarinių, verta įsitikinti, kad nėra kontraindikacijų.
Absoliučios kontraindikacijos apima:
- nėštumas ir laktacija;
- polinkis į randų išvaizdą;
- lėtinės infekcinės ligos;
- onkologija;
- rimtos imuninės sistemos problemos;
- Psoriazės paūmėjimas.
Tarp giminaičių jie išskiria:
- padidėjęs cukraus kiekis kraujyje;
- inkstų ligos;
- psichinės problemos;
- nenoro laikytis specialisto rekomendacijų;
- Naujausias įdegis.
Svarbu! Tik kosmetologai, turintys tinkamų įgūdžių darbo patirtį, gali patikėti procedūrą.
Reabilitacijos laikotarpis
Apdoroję odą lazeriu, ant jos susidaro šviesi pluta. Jo išnykimo laikas priklauso nuo tam tikro tipo odos atsigavimo proceso savybių. Tai taip pat turi įtakos reabilitacijos laikotarpiui. Jos trukmė trunka nuo 2 iki 4 savaičių. Tuo pat metu nebūtina, kad pacientas būtų nuolat stebimas specialistų, tačiau verta nuolat laikytis visų nustatytų rekomendacijų per mėnesį, būtent:
- atsisakyti fizinio krūvio;
- Neikite į soliariumą, vonias, saunas;
- Kurį laiką atsisakykite dekoratyvinės kosmetikos;
- Apsaugokite save nuo bet kokios mechaninės įtakos.
Svarbu! Norint pasiekti norimą rezultatą ir ilgai jį išsaugoti, verta periodiškai lankytis pas kosmetologą. Visa procedūrų eiga, kurią sudaro 4–5 sesijos, nepakenks praeiti.
Procedūros trukmė
Trukmė nustatoma pagal regiono, kuriame planuojama, kad ją planuoja paveikti lazeris, dydį. Tai užtruks apie 15 minučių iki smakro, o ne daugiau kaip 80 minučių per visą veidą. Jei reikia atlikti tik lazerio valymą ar viršutinio odos sluoksnio valymą ar šlifavimą, tai užtruks daug mažiau, palyginti su gilesnių sluoksnių korekcija.
Lauko CO2 lazeris
Atnaujinimas su trupmeniniais spinduliais apima taškinio poveikio metodų naudojimą epidermyje, kad būtų ištaisytos su amžiumi susijusios odos problemos. Šis principas yra daugumos šiuolaikinės kosmetologijos prietaisų pagrindas. Populiarus frakcinis CO2 lazeris, kuris laikomas novatoriškiausiu vystymuisi.
Svarbu! Trumpai tariant, procedūra vadinama „fraxel".
Trupmeninių CO2 lazerių poveikio principas
Lazerio pagrindas yra taškinio ekspozicijos mechanizmas, šildomi tik viršutiniai odos sluoksniai, o tarp „pažeistų" taškų išsaugomi nelaimingi odos sritys. Atnaujinimas naudojant tokį lazerį iš esmės viršija pasenusius metodus, kai buvo sužeistas visas odos paviršius, o infekcijos tikimybė, nudegimo ir kitų nepageidaujamų reakcijų gavimas buvo kelis kartus daugiau.
Metodikos efektyvumas paaiškinamas audiniuose susidarant mikroterminių sričių, kurios yra aktyvių ląstelių atsigavimo procesų epicentras. Regeneracija ne tik taikoma šioms sritims, bet ir daro įtaką sveikiems audiniams.
Svarbu! Po trupmeninio atjauninimo oda atkuriama daug greičiau, palyginti su visos veido odos poveikiu, o poveikis išlieka kelerius metus.
Frakcionavimo lazeriai yra palyginti naujas vystymasis, kuris jau turi specifinius vystymosi etapus.

1 etapas. Erbium lazerio, naudojamo nenaudojamam trupmeniniam lazerio atjauninimui, sukūrimas. Paviršiaus odos sluoksnis jo naudojimo metu neturi įtakos, poveikis atsiranda tik ant giliųjų sluoksnių. Procedūra sulaukė daug teigiamų kosmetologų ir pacientų apžvalgų.
Svarbu! Po kurio laiko buvo atrasti kai kurie aparato trūkumai, dėl kurių mes turėjome patobulinti jo patobulinimą.
2 etapas. Dalyčio CO2 lazerio atsiradimas. Nuo Erbiye jis skiriasi tuo, kad veikia su dujų mišiniais. Veikimo metu pasirodo mikroterminiai kolonos, kurios daro įtaką absoliučiai visiems odos sluoksniams. Aplink juos prasideda ląstelių atskyrimo procesas, atsiranda naujų. Tokios technologijos pranašumai yra galimybės paveikti net ir pačius sudėtingiausius randus. Be to, naudodamiesi šiuo metodu, galite susidoroti su giliais odos raukšlėmis ir poringumu. Be to, lazeriai padeda pasiekti labiau pastebimą odos atjauninimo rezultatą, o tai yra pagrindinis šios procedūros tikslas. Prietaisas susidurs su giliomis raukšlėmis, randais ir ryškiais odos defektais be jokių problemų. Lazeriniai spinduliai greitai absorbuojami vandenyje, o tai iškart išgaruoja.
Svarbu! Įrenginys leidžia veikti net tokiose vietose kaip iškirptė, vokai ir kaklas.
Dabartinėmis dienomis dauguma anti -senėjimo vaistų gamintojų kuria panašius lazerius. Beje, kiekvienas pacientas gali įsigyti vieno ar kito tipo aparatą. Pirkdami aparatą su trupmeniniu lazeriu, svarbu atkreipti dėmesį į jo techninį aprašymą ir savybes: energijos tankį, mikroterminės dalies dydį ir kt.
Frakcinis CO2 lazeris išsiskiria iš jo naudojimo patogumo dėl paprasto valdymo, galimybės pasirinkti įvairias apšviestos srities geometrines formas ir matmenis.
Svarbu! Tie, kurie planuoja įsigyti panašų atjauninimo aparatą, turėtų būti įsitikinę gamybos įmonės ir tiekėjų patikimumu, nes lazeriai yra gana sudėtingi technologiniu požiūriu.
Lauko lazerio atjauninimas yra novatoriškas būdas pagerinti odos būklę, atsikratyti raukšlių, amžiaus dėmių. Tokia procedūra turi tam tikrų trūkumų ir apribojimų, tačiau šio metodo veiksmingumo negalima paneigti. Aptarkite visus procedūros niuansus su kosmetologu, pasverkite privalumus ir trūkumus ir nuspręskite, ar šis metodas jums tinka.